Автоматизуємо все!

Маємо досвід з 2001 року

понад 200 значних впроваджень за останній час

Останнi впровадження

Авіація Галичини

Авіація Галичини

фабрика сучасного одягу та мережа магазинів

автоматизація виробництва та магазинів

Український бренд, що займається пошиттям та продажом сучасного одягу. Нами було впроваджено весь комплекс програмного забезпечення, включаючи програму фронт-офісу SPoint для магазинів з можливістю працювати з планшетів та з комп`ютерів, та бек-офіс для ведення управлінського обліку. При впровадженні системи автоматизації було враховано весь цикл виробництва від закупівлі тканин до отримання клієнтом його замовлення.

Розроблено та впроваджено обмін даними з сайтом, бонусною системою, автоматична розсилка звітів на електронну пошту. Реалізована можливість проведення та аналізу результатів інвентаризації, документів отримання товару, розподілу по роздрібним точкам та переміщення товарів за допомогою сканерів штрих-кодів. Також передбачено функції попереднього замовлення та подарункових карток.

П'яна вишня Київ

П'яна вишня Київ

Ліпша львівська настоянка! Він не відступить, а вона не відмовить!

Автоматизація закладу під ключ

Для закладу П`яна Вишня у місті Київ було встановлено програмне забезпечення для автоматизації обліку роботи закладу. Крім класичного управлінського та бухгалтерьского обліку задіяно функціонал для ведення обліку робочого часу, нарахування заробітної плати та розрахунку з працівниками.

Gourmet House

Gourmet House

Магазин та кафе з великим асортиментом вин і делікатесів

впровадження програмного забезпечення СТАТЕК:Ресторан 3.0
з суттєвими індивідуальними доробками

Відповідно до широкого асортименту товарів виникає і великий документообіг. При розробці програмного забезпечення для ведення управлінського обліку було розроблено обмін даними з терміналом збору даних, можливість вводу номенклатурних позицій за допомогою штрих кодів. Реалізовано можливість створення документів для переміщення товарів між складами безпосередньо через програми фронт-офісу.

Солом`янська Броварня

Солом`янська Броварня

Мережа ресторанів

Автоматизація бухгалтерського та управлінського обліку

Броварня» було введено комплекс програм для автоматизації ведення бухгалтерського та управлінського обліку кількох закладів в одній програмі.
В даному рішенні було враховано специфіку роботи закладу, автоматичний обмін даними з програмою фронт-офісу, автоматичні звіти на вказані електронні адреси, виготовлення і передача напівфабрикатів та страв на інші точки.

Криве Озеро

Криве Озеро

База відпочинку

Розробка та впровадження програмного забезпечення для автоматизиції бізнес-процесів

Для бази відпочинку «Криве озеро», що поруч зі Львовом було введено комплекс програм для автоматизації ведення бухгалтерського та управлінського обліку. Були враховані всі нюанси роботи комплексу.

Ваш бізнес росте, керувати ним стає складніше?

Вам потрібна автоматизація!

Наші досвід і знання допоможуть вашому бізнесу зростати ще швидше, а керувати ним буде значно легше.
контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ, вул.Генерала Шаповала 2a, оф.171
+38 044 390 79 01
©2018 ТОВ «СТАТЕК»